Dach-Metal blachodachówka blachy trapezowe płyta warstwowa producent

Dach Metal

Firma „DACH-METAL” powstała w 1991 r. w Święciechowie k/ Leszna. Obecnie siedziba mieści się w miejscowości Lipno, przy ul. Leszczyńskiej 45. Siłą naszego zakładu jest wieloletnie doświadczenie w produkcji blaszanych pokryć dachowych, obróbek blacharskich oraz systemów rynnowych stanowiących integralną część każdego dachu.

Kolejne inwestycje w nowe linie technologiczne, powiększanie parku maszynowego pozwala na zwiększanie mocy przerobowych a co za tym idzie maksymalne skracanie czasu realizacji zamówień przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktu.

Stworzona przez nas sieć dystrybucji pozwoliła nam osiągnąć pozycję jednego z liderów branży w południowo-zachodniej Polsce.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają Aprobatę Techniczną AT-06-0700/2004 wydaną przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Elementów Budownictwa „METALPLAST” z siedzibą w Poznaniu.

Na życzenie klienta wykonujemy różne linie technologiczne w pełni zautomatyzowane o różnym stopniu rozbudowy. Mamy bardzo duże doświadczenie w produkcji parku maszynowego związanego z blaszanymi pokryciami dachowymi.

  • linia do produkcji blachodachówek
  • linia do produkcji trapezów: T-8, T-18, T-35
  • linia do produkcji gąsiorów
  • linia do rozkroju poprzecznego oraz wzdłużnego blachy płaskiej
  • linia do produkcji blachy na rąbek stojący
  • linia do produkcji rynien kwadratowych

Sprawdź
nasze
realizacje

zobacz więcej